• ВИЗИР
  • MEGA RADIO 7
  • image

Ателје - Билјана Каран

 

 

 

Прaшајте за посебните попусти на дел од моите колекции!

 

 

 

Погледнете ја целосната колекција  ТУКА!

 

 

 

Изработка по мерка на сите модели од понудата

како и дизајнирани парчиња по Ваша мерка!

 

ПЛУС,

 

Екстра цени на рачно изработен накит! 

Информирајте се веднаш на +389 77 910 235

 

 

 

 

Биљана Каран, моден дизајнер кој ја сака убавината во сите нејзини форми

 

  ,,  Уметноста ми е пасија, музиката најверен другар. 

Моите колекции пренесуваат порака на убавина, слобода и љубов! "

 

 

 

Целосната колекција погледнете ја ТУКА

Останати текстови во Здравје и убавина:

Please publish modules in offcanvas position.